Innamorata

INNAMORATA

 

"Inšpiráciu som našla v prvom štádiu lásky: v zaľúbení... keď sa poobzeráte vôkol seba a uvedomíte si, že nikto iný nedokáže nahradiť osobu, do ktorej ste sa zamilovali, pretože nikto iný nie je rovnaký ako ona, ani ako jej vôňa..."

Anna Molinari

Príbeh lásky... Blumarine Innamorata

Pre ženu, ktorá je zamilovaná a ktorej srdcom otriasajú vášnivé pocity. Tej, ktorá prežíva vzrušenie.

Módna návrhárka Anna Molinari, ktorá je sama stelesnením ženskosti, romantickosti a zmyselnosti, venuje pre túto ženu novú vôňu. Innamorata zachytáva kúzelné chvíle zaľúbenia a môže zastaviť čas.

Zaľúbenie prebehne za okamih. Spomienka naň trvá večne.

Innamorata, jedinečná vôňa pre nezabudnuteľný dojem.

Voňavé kvapky, ktoré vyvolajú pocit čistého vzrušenia zo zaľúbenia.

 
 

 

Len niekoľko kvapiek a pocítite náhle vzrušenie zaľúbenia, silnú zbraň tejto nezabudnuteľnej vône.
Esencia talianskej zvodnosti. Náhle odhalenie.
Úžasná nová vôňa. Lákavá, prekvapivá, vzrušujúca.

Vrchné tóny majú v sebe silu odzbrojujúceho úsmevu... Akoby sa zachvela zem... Neodolateľne iskrivá zmes bergamotu, mandarínky a marakuje.

Srdce vyjadruje vzrušenie, túžbu a obdiv... Opojný buket... Kvetiny, slnko a ženskosť... Ylang ylang, kvietky frangipani, grapefruitu a magnólie.

Základ vyvoláva obraz dych vyrážajúceho tanca, zamilovanej extázy. Zmyselnosť a teplo... Krémové pižmo objíma tóny kašmírového dreva a benzoínu, podnecuje hlboký pocit zvodnosti.

Rodina vôní: kvetinovo-orientálna.

 
 

 

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda 100 ml

Flakón

Vôňu Blumarine Innamorata obliekol známy parížsky dizajnér Thierry De Baschmakoff do výnimočného flakónu vyjadrujúceho čistú a pretrvávajúcu ženskosť. Mnohotvárny flakón sa ligoce zlatými a platinovými tónmi.

Vonkajšie balenie

Vonkajšie balenie vône Blumarine Innamorata spája kreativitu a prirodzenosť. Nezvyčajný platinový odtieň vysiela zlatisté odrazy. Jeho povrch na dotyk pripomína príjemnú vláčnosť látok. Vlnitý efekt v prednej časti je odkazom na mnohotvárnosť flakónu, motív kvetinovej čipky evokuje elegantný uzáver.

DISTRIBUTÉR  |  BLUMARINE.COM  |  E-SHOP

© Copyright GLAMOUR Slovakia, a. s.